test
20.1 C
Lubartów
piątek, 21 czerwca, 2024

Mikołajkowy trening najmłodszych i zmiana formuły na Pingpongowych Wtorkach

W tym jakże szczególnym dniu dla naszych pociech nie mogło zabraknąć treningu dedykowanego dla nnajmłodszych, chętnych spędzenia „Mikołajek” sportowym zwyczajem. Grono maluchów z uśmiechem na twarzach chłonęło przekazywane przez trenera tenisowe wskazówki i uwagi. W trakcie treningu rozdane zostały również symboliczne słodkości, tak na uzupełnienie spalonych kalorii.

Wieczorem tradycyjnie nastąpiła podmiana, dzieci powróciły do swych domów, a do akcji wkroczyli rodzice i starsza część zawodników. Zgodnie z zapowiedzią dla uatrakcyjnienia naszego zimowego cyklu Pingpongowych Wtorków zmieniliśmy system rozgrywek na grę w grupach, a potem następowały pojedynki o miejsca. W pierwszej grupie rozstawieni zostali Konrad, Karolina, Marek i Bartosz, natomiast w drugiej Andrzej, Ania, Robert i Agata. W doskonałej dyspozycji w grupie A zaprezentował się Marek WIERZBICKI, z kompletem zwycięstw. W grupie B nie było niespodzianek, komplet zwycięstw zanotował Robert BARAN, przed Andrzejem PAWŁOWSKIM, który uległ dopiero w piątym secie zwycięzcy. Finał to pojedynek 1-ek z obu grup Marka i Roberta, zwycięzcą 1. Pingpongowego Wtorku cyklu zimowego został Robert. W grze o 3.miejwce zmierzyli się Konrad z Andrzejem, tu w pięknym stylu zwyciężył tym razem Andrzej. O 5. miejsce zawalczyły trójki w grupach tj. Karolina i Agata, zwyciężczynią okazała się Agata, a w walce o 7. Lokatę zmierzyli się Bartosz i Ania. Zdeterminowany Bartek zwycięża z doświadczoną drugoligową zawodniczką Lewartu.

Dziękujemy za przybycie i podtrzymywanie sportowej wtorkowej rywalizacji w ścianach Baraku.

Już dzisiaj zapraszamy kibiców także na „wyjazdowe” zaległe spotkanie 2.Ligi Mężczyzn do Spółdzielni w Lubartowie na godz. 17:00. Zmierzymy się tam z lokalnym rywalem MKS STS Lubartów, zajmującym aktualnie czwartą lokatę. Na pewno nie zabraknie sportowych emocji, efektownych wymian po obu stronach tenisowego stołu. Do zobaczenia!:)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com