test
25.2 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Jaś brązowym medalistą MW, Filip z awansem na Mistrzostwa Polski Żaków

W sobotni poranek ponownie zawitaliśmy na turniej do Niedźwiady, tym razem odbyły się tutaj Mistrzostwa Województwa Żaków. Lewart w zawodach reprezentowała piątka wspaniałych: Aleksandra KARCZMARZ, Hanna SAGAN, Jan WASAK, Mieszko POLAK i Filip POLAK.

W turnieju indywidualnym najlepiej spisał się Jan WASAK, który wywalczył brązowy medal Mistrzostw Województwa Żaków. Tuż za nim na 5m. sklasyfikowany został Filip POLAK, wśród dziewcząt ex aequo również na 5m. zameldowały się Aleksandra KARCZMARZ i Hanna SAGAN.

W grze podwójnej tytuł Wicemistrzyń Województwa zdobyły Aleksandra KARCZMARZ i Hanna SAGAN, po zaciętym finale, w którym w piątym secie uległy 9:11 przeciwniczkom. Zabrakło niewiele, jednak to wspaniały wynik:)! Brązowy medal z kolei wywalczyli chłopcy Jan WASAK i Jakub Nowosad z Huty Dąbrowa. Także brąz przypadł w mikście tym razem wywalczony przez Aleksandrę KARCZMARZ i Wojciecha Pieńkosz z Dynama Gózd.

Szczegółowe wyniki poniżej:

Singiel: Żaczki 5-6m. Aleksandra KARCZMARZ i Hanna SAGAN, Żacy 3m. Jan WASAK, 5m. Filip POLAK, 9m. Mieszko POLAK.

Gra podwójna: Żaczki 2m. Aleksandra KARCZMARZ i Hanna SAGAN, Żacy 3m. Jan WASAK i Jakub Nowosad (Huta Dąbrowa), 5m. Mieszko POLAK i Filip POLAK.

Gra mieszana: 3m. Aleksandra KARCZMARZ i Wojciech Pieńkosz (Dynamo Gózd), 5m. Hanna SAGAN i Jan WASAK.

Gratulujemy sukcesu zdobywcom tytułów Wicemistrzów Województwa, zdobywcom brązowych medali, a także dalej sklasyfikowanym za rywalizację do samego końca.

Filip gromkie brawa za AWANS na Mistrzostwa Polski Żaków, wywalczone w turnieju dodatkowym o prawo reprezentowania naszego województwa na arenie krajowej! Życzymy powodzenia:)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com