-2,7 C
Lubartów
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Jedlanko witamy ponownie!

Aż 44 osobowa grupa dzieci, opiekunów i działaczy sekcji tenisa stołowego wzięło udział w imprezie corocznej zorganizowanej nad Jedlanką. Tradycyjnie w kilku zdaniach podsumowane zostały wyniki podopiecznych biorących udziału w zawodach, w rozgrywkach ligowych, a także ogólna działalność Klubu. Trener podziękował rodzicom za liczne przybycie i wspieranie swoich pociech na treningach, zawodach oraz braniu udziału w organizowanych przez sekcję rozrywkach.

Liczne grono dzieci skorzystało z uroków dostępnych tras wspinaczkowych, pozostali świetnie bawili się grając w siatkówkę, rozgrywając późniejszy mecz piłki nożnej czy schładzając się na tutejszym kąpielisku. Nie mogło zabraknąć również ogniska, gdzie przygotowywane były kiełbaski, trwały niekończące się towarzyskie pogawędki.

Kolejny sezon jakże wspaniałych wspomnień praktycznie za nami. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za mile spędzony wspólnie czas. Niebawem oficjalnie z rąk prezesa LOZTS odbierzemy także nagrody za współzawodnictwo sportowe w sezonie 22/23 i kolejny rok z rzędu puchar za klasyfikację generalną klubów tenisa stołowego, słysząc przy tym iż Lewart niepodważalnie jest nr1 na Lubelszczyźnie.

Przed nami sportowo jeszcze na przełomie lipca/sierpnia organizacja Turnieju 480-lecia Powstania Miasta Lubartów, Turnieju o Puchar Starosty Lubartowskiego oraz Program Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałaniu Narkomanii, na których udział serdecznie już dzisiaj zapraszamy. Więcej informacji przekażemy w późniejszych komunikatach bliżej wydarzeń sportowych.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com