7,3 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Lewart I Lubartów vs STS I Lubartów 10:0

Dzisiaj ruszyła I kolejka rundy rewanżowej II Ligi Mężczyzn województwa lubelskiego w tenisie stołowym pomiędzy drużynami MKS Lewart AGS I Lubartów, a drużyną gości MKS STS I Lubartów. Gospodarze przystąpili w składzie Konrad KUDŁO, Mateusz JUREWICZ, Norbert JÓŹWIAK i Jakub SAGAN, goście natomiast Krzysztof Barszcz, Jarosław Woźniak, Bartosz Kiciak oraz Przemysław Pawlas. Pierwszy mecz wygrała zdecydowanie drużyna Lewartu, więc dzisiaj nastawienie zawodników gospodarzy na wynik nie mogło być inne niż pewne zwycięstwo.

Pierwszą turę gier singlowych zawodnicy Lewartu rozstrzygnęli bez straty seta, Mateusz w pięknym stylu wygrywa z Jarkiem, Norbert z Bartoszem, Konrad z Krzyśkiem i Jakub z Przemkiem, wynik w błyskawicznym tempie 4:0 na korzyść gospodarzy. Deble również do jednej bramki, mecz został już rozstrzygnięty, teraz już kwestia wymiaru zwycięstwa.

Ostatnie pojedynki to wygrana w trzech setach Norberta z Przemkiem i po zaciętym pojedynku Konrad rewanżuje się za porażkę na wyjeździe Jarkowi wygrywając 3:2. Wynik meczu 8:0 i tu już nic nie wskazywało, by mógł paść inny wynik niż wygranie wszystkich partii przez zawodników Lewartu. Jakub ekspresowo wygrywa w pojedynku z Bartoszem i w pięknym stylu dokłada również zwycięstwo Mateusz w wyrównanej grze z Krzyśkiem. Wynik meczu 10:0 dla Lewartu, który stracił zaledwie dwa sety za sprawą najmocniejszego ogniwa drużyny gości Jarosława Woźniaka.

Dziękujemy kibicom za wspieranie nas w walce o baraże, które z meczu na mecz zbliżają się nieuchronnie za sprawą naszych drugoligowych drużyn kobiet i mężczyzn.