test
16.8 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Noworoczne powroty

Wtorkowe szaleństwo powróciło na Barak w pierwszym styczniowym terminie. Na turnieju zjawiło się dzisiaj 10 wspaniałych, chętnych spalenia sylwestrowych kalorii. 

Zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy, każde zajęte miejsce zagra z przeciwnikiem z grupy drugiej bezpośrednio o miejsce. W pierwszej grupie wystąpili Norbert JÓŹWIAK, Marek WIERZBICKI, Bartosz WÓJTOWICZ, Piotr KARCZEWSKI oraz Anna LIPSKA, w drugiej zaś Andrzej PAWŁOWSKI, Ireneusz KARCZMARZ, Jakub SAGAN, Karolina WÓJTOWICZ i Konrad KUDŁO. 

Pierwszym zwycięzcą grupy nr1 został Norbert, który mimo tej samej liczby punktów, miał zwycięstwo w bezpośrednim pojedynku i jako pierwszy stawił się do finałowego pojedynku. W grupie nr2 ze stratą 1 seta wychodzi Jakub. Trener w doskonałej dyspozycji kolejny raz pokazuje, że nie ma sobie równych w ścianach naszego Baraku i zwycięża finałowy pojedynek tracąc jak w grupie jednego seta z Józiem. 

W walce o trzecie miejsce stanęli naprzeciwko Ania i Konrad. Jak się potem okazało częste treningi sprawiają, iż przeciwnik staje się bardziej przewidywalny. Po pięciosetowej batalii zwyciężył Konrad i melduje się na najniższym stopniu podium. 

Dziękujemy za przybycie wszystkim zawodnikom i zapraszamy za tydzień na nowe sportowe doznania:)!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com