7,3 C
Lubartów
środa, 24 kwietnia, 2024

„Pingpongowe wtorki”- znamy wszystkich finalistów

Rekordowa liczba 42 zawodniczek i zawodników wzięła udział w ostatnim turnieju eliminacyjnym „Pingpongowych wtorków” rozegranych w dniu 15.11.2015. Miło było nam gościć czterech zawodników , którzy zawitali do nas po raz pierwszy: Marcina Litwiniuka ( AUKS TREFL Zamość), Mariana Wardzyńskiego (KS MOSiR HURAGAN Międzyrzec Podlaski), Jakuba Cabana(KTS ENERGIA Kozienice) i Marka Wierzbickiego(SMS Włodawa) W kategorii młodzież zwyciężył Błażej Warpas przed Rafałem Pawłowskim i Bartkiem Kowalczykiem. Na miejscu czwartym uplasował się Damian Borzęcki. Na miejscu piątym najlepsza z dziewcząt Ania Lipska i Kamil Nowak.  W kategorii „Open” zwyciężył Marcin Litwiniuk, pokonując w finale Norberta Jóźwiaka. Na miejscu trzecim Jakub Sagan, czwartym Robert Baran. Na miejscu piątym Marian Wardzyński wspólnie z Marcinem Jaszczukiem. Za tydzień, 22.11.2016  ośmiu zawodników z kategorii „Open” rozegra turniej finałowy. Zapowiada się niezwykle zacięta rywalizacja w grupach o wejście do „czwórki”. Dwie pierwsze osoby z grupy rozegrają mecze półfinałowe „na krzyż”. Zwycięzcy półfinałów zagrają o miejce 1, przegrani o miejsce 2. Analogicznie o miejsca 5-8.

 W grupie „A” zagrają: Jakub Sagan, Mateusz Baranowski, Łukasz Drzewiecki i Krzysztof Olek. W grupie „B” zagrają: Robert Baran, Norbert Jóźwiak, Błażej Warpas i Marcin Jaszczuk.

Turniej finałowy kategorii „Młodzież” rozegrany zostanie we wtorek 29.11.2016. W grupie „A” zagrają: Łukasz Drzewiecki, Rafał Pawłowski, Błażej Warpas i Kamil Nowak. W grupie „B” zagrają: Marcin Jaszczuk, Bartosz Kowalczyk, Anna Lipska i Damian Borzęcki. Szczegółowe wyniki oraz klasyfikacja końcowa po 9 turniejach w zakładce „Pingpongowe wtorki”.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com