asd
26.4 C
Lubartów
środa, 17 lipca, 2024

Pomajówkowy czwartek

Punkt 16:00 bezpośrednio po majówce, a sala w Lewarcie tętni życiem. Przedłużony weekend majowy wśród dzieci? Nic bardziej mylnego. Na czwartkowym treningu zjawiło się 12 dzieci, by zająć wszystkie dostępne stoły. Krótką rozgrzewkę przed zajęciami poprowadził dzisiaj Aleksander Gliwka, a za nim uważnie podążająca i powtarzająca ćwiczenia 11 wspaniałych: Wojciech Szurek, Filip Polak, Szymon Gliwka, Grzegorz Sim, Mieszko Polak, Magdalena Lipska, Grzegorz Marzęda, Szymon Machaj, Kacper Guz, Radosław Szurek, Magdalena Falkowicz. Następnie chwila rozgrzewki w miejscu, małe wygłupy i do biegu, gotowi, start do stołów.

Na pierwszym stole trener Jakub Sagan prowadzi z dziećmi trening na piłki, na pozostałych natomiast w parach na zmianę odbywają się gry regularne ustalonych elementów. Wszyscy sumiennie i w skupieniu realizują zlecone przez trenera zadania. Każdy ma swój założony cel, jedni myślą już o kolejnych zwycięstwach, inni muszą jeszcze doświadczyć gorycz porażki, jeszcze inni chcą się po prostu dobrze na sportowo bawić, a kto wie może później przerodzi się to w pierwsze sukcesy.

Zapraszamy również do kibicowania na dzisiejsze pierwsze zmaganie na godz. 18:00 do Szkoły Podstawowej nr3 w Lubartowie ul. 1-go Maja 66/74 (mała sala sportowa), w którym nasze Panie zmierzą się w 1. meczu o zwycięstwo w 2 Lidze Kobiet woj. Lubelskiego i Podlaskiego o prawo startu w barażach o 1 ligę. Będzie gorący doping dla naszych Pań.

Kibiców, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu zapraszamy na relację na żywo na naszym kanale Youtube/Facebook. Trzymamy mocno kciuki!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com