test
18.2 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

Podsumowanie wakacyjnego cyklu “Pingpongowych Wtorków”

Zakończyliśmy wakacyjne zmagania pt. “Pingpongowe Wtorki”. W cyklu tym rozegraliśmy nieprzerwalnie tydzień po tygodniu 13 turniejów, w którym sklasyfikowano 28 zawodników z różnych lubelskich klubów tenisa stołowego jak też przyjezdnych amatorów. Wtorkowe wieczorne granie jest naszym niezmiennym elementem i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od września rozpoczynamy serię kolejnych turniejów. Rozstawienie do dzisiejszego turnieju odbędzie się wg klasyfikacji końcowej cyklu wakacyjnego.

Najwięcej zwycięstw odniósł JÓŹWIAK Norbert [7_zwycięstw], tym samym wygrywając cały wakacyjny cykl . W dzisiejszej inauguracji “Józio” przystąpi do turnieju rozstawiony z nr 1. Ex aequo na drugich miejscach BARAN Robert [3_zwycięstwa] i SAGAN Jakub [2_zwycięstwa], niechlubne czwarte miejsce w klasyfikacji zajął KOWALIK Jakub [1_zwycięstwo].

Dziękujemy wszystkim za udział w turniejach i zachęcamy do udziału w kolejnej odsłonie “Pingpongowych Wtorków”. Poniżej przedstawiamy klasyfikację generalną po 13. turniejach:

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com