asd
24 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Tenis i Taekwondo przenoszą się w XXI wiek

Miło jest nam poinformować, że dla Klubu MKS Lewart AGS Lubartów powstanie za kilka lat obiekt na miarę XXI wieku. A wszystko to za sprawą wspólnych starań działaczy, dzieci, rodziców, nieustających rozmów i wizyt w Urzędzie Miasta, by po kilkunastu latach usłyszeć TAK, nie zapewnienie, lecz potwierdzenie pozyskania środków na budowę i niebawem jego ogłoszenia w postaci przetargu.

W ramach przypomnienia tenisiści stołowi w prawie niezmiennych warunkach trenują w Baraku od 1978 roku. W latach 90-tych dołączyło do nas taekwondo i tak do dzisiaj użytkujemy obiekt, który trzyma się jeszcze staraniami działaczy, rodziców, osób służących zawsze wsparciem, którzy to własnymi rękami odmalowywali, ocieplali czy dokonywali drobniejszych bądź większych napraw w postaci nieodpłatnej pracy wykonywanej w obiekcie. Dziękujemy Wam za to. Barak przez ten okres stał się „wizytówką” naszego Miasta znaną w całej Polsce, który wychował Mistrzów Polski, Europy i Świata w dwóch dyscyplinach, które tu trenują fizycznie. Barak nieustannie tętni życiem i mimo warunków jest w naszych sercach.

W piątek ponownie wspólnie wybraliśmy się z Taekwondo, by porozmawiać z Burmistrzem Miasta Lubartów o nowym obiekcie, pochwalić się osiągnięciami oraz  podziękować, że w końcu znalazł się ktoś który zapewnienia od kilku kadencji wdroży w życie.

Nowy obiekt z pewnością sprawi, że będziemy mogli się jeszcze bardziej rozwijać, bez przerw w postaci dzielenia się tą samą salą trenować równocześnie, a miejsce dla nas tenisistów jest na wagę złota przy tak licznej młodzieży, którą to nie jesteśmy wstanie pomieścić w jednym czasie, a młodzież garnie się do naszych szkoleniowców widząc wyniki lub słysząc o zaangażowaniu i atmosferze panującej w Klubie 🙂

O dalszym rozwoju sytuacji z pewnością będziemy informować wszystkich zainteresowanych naszym losem 🙂

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com