test
24 C
Lubartów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Wigilijne spotkanie

Zgodnie z panującą od laty tradycją w Lewarcie, wtorkowym wieczorem zorganizowaliśmy wieczór wigilijny dla uczczenia tego ważnego okresu w roku jakim są Święta Bożego Narodzenia. Z uwagi na panujące wcześniej obostrzenia i sytuację w kraju przez ostatnie dwa lata nie mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie, by wspólnie świętować w tenisowym gronie.

Zarząd na wstępie podziękował za przybycie i współpracę wszystkim zgromadzonym, przekazane zostały gorące życzenia od nie mogących w tym roku świętować z nami.

Glos zabrali także przyjmujący zaproszenie goście specjalni Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik oraz Storosta Powiatu Lubartowskiego Tomasz Marzęda. Padło dużo ciepłych słów, przedstawiona została dotychczasowa współpraca z władzami miasta i starostwa oraz przyszłość obecnego sezonu i lat kilku, gdzie będzie się działo za sprawą wyczekiwanego przez Klub godnego miejsca reprezentowania nowego obiektu sportowego dla naszych sekcji. Złożone zostały życzenia dzieląc się opłatkiem oraz tradycyjnie odśpiewaliśmy kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Jest nam niezmiernie miło iż mogliśmy w tym dniu gościć nasze władze, licznie zgromadzonych rodziców, zawodników i przyjaciół.

Gratką dla zgromadzonych był z pewnością rozegrany w późniejszym czasie towarzyski pojedynek Burmistrza ze Starostą, których mogliśmy oglądać w akcji. Na stole zaś znalazły się przygotowane przepyszne potrawy przez przybyłych w tym dniu. Zostały udostępnione dla świętujących w spotkaniu opłatkowym obszerne kroniki Lewartu z dawnych czasów działalności Klubu jak i ówczesnych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dla chętnych spalenia wcześniej zjedzonych kalorii można było poruszać się przy tenisowym stole podczas trwania uroczystości.

Dziękujemy raz jeszcze za przybycie wszystkim zgromadzonym gościom i podtrzymywanie tradycji Klubu oraz życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com