asd
27.9 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Wtorkowe NOWOŚCI!

Regularnie we wtorek kontynuujemy tradycję „Pingpongowych Wtorków”. To już 2. turniej z cyklu zimowego przeprowadzony w zmienionej formule. Więcej grania i jeszcze więcej emocji dostarczają pojedynki w wyrównanych poziomem grupach. Dla chętnych przeżywania tego dnia na sportowo to nie lada gratka z uwagi na ilość pojedynków oraz na rotację w grupach. Tydzień temu byłeś zwycięzcą, dzisiaj możesz być na końcu stawki.

Przejdźmy jednak do przebiegu dzisiejszego turnieju. Do zawodów przystąpiło kilkoro zawodników bez punktów tj. Jakub SAGAN, Dagmara WIERZBICKA, Maria i Ireneusz KARCZMARZ oraz Norbert JÓŹWIAK. W grupie1 znaleźli się najwyżej sklasyfikowani po pierwszym turnieju Robert BARAN, Andrzej PAWŁOWSKI i Konrad KUDŁO, który okazał się zwycięzcą i jako pierwszy zapisał się do grona półfinalistów w 2. „Pingpongowym Wtorku” w cyklu zimowym. W grupie2 wystąpili Agata LIPSKA, Karolina i Bartosz WÓJTOWICZ, najlepiej zaprezentowała się Karolina i to ona dołącza do grona półfinalistów. Grupa3 i grupa4 została rozlosowana między zawodnikami, którzy nie występowali we wcześniejszych zawodach. Tu zwycięzcami okazali się Jakub SAGAN i Norbert JÓŹWIAK tworząc kolejny półfinał.

Gry półfinałowe to spotkania pomiędzy Konradem KUDŁO, a Karoliną WÓJTOWICZ oraz Jakubem SAGANEM i Norbertem JÓŹWIAKIEM. W obu bez straty seta zwyciężają Konrad i Jakub, którzy awansowali do gier finałowych. W starciu najlepszych zawodników w dniu dzisiejszym, zwyciężył Jakub SAGAN po czterosetowym pojedynku. Trzecia lokata przypadła Norbertowi JÓŹWIAKOWI, który w walce o brązowy medal pokonał Karolinę.

Dziękujemy za przybycie i wzięcie udziału w następnych wtorkowych zmaganiach – zapraszamy:)!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com