2,9 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Niesamowite emocje i wygrana z Ogniwem Chełm 6:4

Na tą kolejkę rozgrywek czekała cała druga liga w której przyszło się zmierzyć naszym zawodnikom z drużyną Ogniwa Chełm. Mecz ten od dawna spędzał sen z powiek naszym podopiecznym wiedząc że przeciwnicy to mistrzowie z zeszłorocznego sezonu. Nikt się nie spodziewał, że to po pierwszych grach Lewart obejmie prowadzenie 3-1. Bardzo dobrze w tej części zaprezentowali się Łukasz Drzewiecki, Norbert Jóźwiak oraz Bartosz Kowalczyk który na pierwszym stole pokonał Pawła Widyńskiego. Niestety gry deblowe doprowadziły do remisu i całą przewagę trzeba było budować od nowa. Ponownie na wysokości zadania stanął Łukasz Drzewiecki wygrywając swoją partię. Bartek po emocjonującym meczu uległ Mateuszowi Jurewiczowi 1:3. Przy stanie meczu 4:4 do stołów podeszli Norbert i Kuba. Norbert pierwszego seta wygrywa ale dwa następne już nie. W czwartym secie przegrywa już 8:2, mobilizuje jednak wszystkie siły, wygrywa czwartego seta i zwycięża cały mecz. Kuba Sagan w ostatnim spotkaniu prowadzi 2:0 i wydaje się, że mamy pewne zwycięstwo. Jednak Paweł Widyński nie poddaje się tak łatwo zwycięża dwa kolejne sety. Piąty set należy jednak do naszego trenera i mamy upragnione zwycięstwo. Wracamy z Chełma jako lider tabeli, który do tej pory pokonał wszystkie drużyny w pierwszej dobiegajacej końca rundzie rozgrywek. Brawa dla całej ekipy Lewartu, która zapewne remis wzięła by w ciemno gdyż zawodnicy Ogniwa zawiesli bardzo wysoko swoją poprzeczkę. Jak widać mozolna praca popołudniami, treningi oraz wielkie zaangażowanie wielu ludzi w działalność klubu przyniosły uptagnioy sukces i smak zwycięstwa.