test
18.6 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Porażka 2:8 z Żaczkiem

Niedziela dziś stała pod znakiem ostatniej rundy ligowej. Tym razem nasza 3. Ligowa drużyna mężczyzn w składzie Maksymilian KARCZMARZ, Wiktor KOZIOŁ, Bartosz WÓJTOWICZ i Piotr KARCZEWSKI udali się na wyjazdowe spotkanie z Żaczkiem Fajsławice. Nieobecność Andrzeja PAWŁOWSKIEGO, który otrzymał powołanie do sędziowania Półfinału Pucharu Polski Kobiet w Lublinie dała się we znaki na końcowy wynik drużyny.

Nasza młodzież dwoiła się i troiła przy tenisowym stole pod przewodnictwem trenera Jakuba SAGANA, jednak doświadczenie rywali okazało się zbyt duże, a wynik końcowy meczu 8:2 dla Żaczka Fajsławice. Po 1pkt. Zdobyli Wiktor KOZIOŁ i Bartosz WÓJTOWICZ. Ostatecznie doznając porażki w tym spotkaniu drużyna 3. Ligi Mężczyzn MKS Lewart AGS II Lubartów zajęła 6m. Przed sezonem tak dobry wynik wzięlibyśmy w ciemno, chęć awansu do najlepszej szóstki została przypieczętowana świetnymi występami w I rundzie, które złożyły się na awans i możliwość grania z najlepszymi w 3. Lidze.

Dziękujemy za wspieranie naszych ligowych drużyn i zawodników w coniedzielnych pojedynkach, małych i większych zwycięstwach, w przeżywaniu goryczy porażek oraz wiarę w końcowy sukces jaki stał się faktem każdej z naszych uczestniczących w rozgrywkach ligowych drużyny. Do zobaczenia wkrótce na barażach o 1. Ligę Kobiet i 1. Ligę Mężczyzn:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com